Merhaba ben Mehmet Emin ERYİĞİT Teknozete sitemizle PR & Software Developer olarak göre alıyorum ve burada kendimden bahsedeceğim biraz uzun olabilir üzgünüm

Ankaralı doğma büyüme birisi olarak Liseyi Meslek Lisesinde (Endüstriyel Elektrik- Elektronik Bakım Ve Onarım) okudum o zamanlardan okumayı sevmediğim belliydi aslında liseden itibaren Bilgisayar en sevdiğim bir iş haline geldi. Şuan ise Atatürk Üniversitesin de Bilgisayar programcılığı okumaktayım yine bazı derslerimin berbat olduğunu belirteyim. Ayrıcana üniversiteye girdiğimden beri bağımsız olarak C# dilleri Python Java vb. dillerinin üzerinde kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Vedat ile 3 sene önce bir blog sitesinde makaleler yazarken tanıştık o zamanları ben cihaz ile ilgili makalelerden çok donanım ve yazılım ile ilgili makaleler yazıyordum site kapandıktan sonra Çeşitli işlerde kendimi denedim ve genel olarak çoğu cihazı tamir edebilecek durumdayım bunlar arasında liseden dolayı sanayi teknolojisi de dahil elektronik ve elektrik bilgim bulunmakta bu sıralar Erzurum’da yaşamda sık sık Ankara bulunuyorum.

Burada yapacağım işler arasında size teknolojik deneyimlerim ve önerilerimi teknozete.com/blog üzerinden ileteceğim ayrıca sizlere burada vereceğimiz hizmetler arasında Web sites,i Dijital İletişim, CEO çözümleri  ve Reklam çözümleri gibi ajans hizmetlerinde bulunacağız ve ek olarak Teknozete.com/blog üzerinden alaylı yazılımcılık ile ilgili bilgiler vereceğim ve sizde bu bilgilere öncem veriyorsanız bizi sosyal medya ve sitelerimiz üzerinden takip edebilirsiniz ❤ (Ayrıca bizimle çalışmak istiyorsanız veya sorularınız varsa bana aşağıdaki iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz).

Hobilerim 

  • CS:GO oynamak
  • Kitap okumak
  • Cihaz parçalayıp birleştirmek veya tamirini araştırmak
  • Yazılım Eğitim kitapları okumak ve denemek
  • Müzik dinlemek

Bana Buralardan Ulaşabilirsiniz ❤

Twitter = @MeEryigit1

Mail= Adresim